Onze Lieve Vrouw Koningin Schoten

December 2019
<
>
SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday 
1
Eerste zondag van de Advent
(10:00-11:00)


234567
8
Tweede zondag van de Advent
(10:00-11:00)


Jack Stevens
(11:30-12:30)


Jack Van de Velde
(12:30-13:30)


9101112
13
Advents- en Kerstconcert Continuo
(20:00-22:00)


14
15
Derde zondag van de Advent - Naamopgave vormelingen
(10:00-11:00)


danketentje parochie

Waar: Ontspanningslokaal Lariksdreef
(11:30-15:00)


16
GAMWD Schoten
(16:00-20:00)


17
Het meisje met de zwavelstokjes - GAMWD Schoten
(18:00-20:00)


18
Kerstviering kleuters Sint-Ludgardis
(9:00-10:00)


19
20
Kerstviering campus KaJee



Kerstviering Sint-Ludgardis
(10:30-12:00)


21
22
Vierde zondag van de Advent
(10:00-11:00)


Lily Jacobs
(15:00-16:00)


23
24
Kerstwake
(20:00-21:15)


Kerstdrink na de viering
(21:15-23:00)


25
Kerstviering
(10:00-11:00)


262728
29
Feest van de Heilige Familie
(10:00)


30311234
January 2020
<
>
SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday 
2930311234
5
Openbaring van de Heer
(10:00-11:00)


67891011
12
Zondagsviering
(10:00-11:00)


131415161718
19
Zondagsviering
(10:00-11:00)


202122232425
26
Zondagsviering
(10:00-11:00)


27282930311
February 2020
<
>
SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday 
2627282930311
2
Zondagsviering
(10:00-11:00)


345678
9
Zondagsviering
(10:00-11:00)


101112131415
16
Zondagsviering
(10:00-11:00)


171819202122
23
Zondagsviering
(10:00-11:00)


242526272829


   Print
 Dec 1, 2019 (Sun)10:00 - 11:00
 Eerste zondag van de Advent 
 Dec 8, 2019 (Sun)10:00 - 11:00
 Tweede zondag van de Advent 
 Dec 8, 2019 (Sun)11:30 - 12:30
 Jack Stevens 
 Dec 8, 2019 (Sun)12:30 - 13:30
 Jack Van de Velde 
 Dec 13, 2019 (Fri)20:00 - 22:00
 Advents- en Kerstconcert Continuo 
 Dec 15, 2019 (Sun)10:00 - 11:00
 Derde zondag van de Advent - Naamopgave vormelingen 
 Dec 15, 2019 (Sun)11:30 - 15:00
 danketentje parochieWaar: Ontspanningslokaal Lariksdreef
 Dec 16, 2019 (Mon)16:00 - 20:00
 GAMWD Schoten 
 Dec 17, 2019 (Tue)18:00 - 20:00
 Het meisje met de zwavelstokjes - GAMWD Schoten 
 Dec 18, 2019 (Wed)9:00 - 10:00
 Kerstviering kleuters Sint-Ludgardis 
 Dec 20, 2019 (Fri) 
 Kerstviering campus KaJee 
 Dec 20, 2019 (Fri)10:30 - 12:00
 Kerstviering Sint-Ludgardis 
 Dec 22, 2019 (Sun)10:00 - 11:00
 Vierde zondag van de Advent 
 Dec 22, 2019 (Sun)15:00 - 16:00
 Lily Jacobs 
 Dec 24, 2019 (Tue)20:00 - 21:15
 Kerstwake 
 Dec 24, 2019 (Tue)21:15 - 23:00
 Kerstdrink na de viering 
 Dec 25, 2019 (Wed)10:00 - 11:00
 Kerstviering 
 Dec 29, 2019 (Sun)10:00
 Feest van de Heilige Familie 
 Jan 5, 2020 (Sun)10:00 - 11:00
 Openbaring van de Heer 
 Jan 12, 2020 (Sun)10:00 - 11:00
 Zondagsviering 
 Jan 19, 2020 (Sun)10:00 - 11:00
 Zondagsviering 
 Jan 26, 2020 (Sun)10:00 - 11:00
 Zondagsviering 
 Feb 2, 2020 (Sun)10:00 - 11:00
 Zondagsviering 
 Feb 9, 2020 (Sun)10:00 - 11:00
 Zondagsviering 
 Feb 16, 2020 (Sun)10:00 - 11:00
 Zondagsviering 
 Feb 23, 2020 (Sun)10:00 - 11:00
 Zondagsviering 

  


Aantal maanden: 


Administratie