Onze Lieve Vrouw Koningin Schoten

February 2010
SMTWTFS
3112456
8910111213
141516171920
212223242526
123456
78910111213
March 2010
<
>
SMTWTFS
28123456
8910111213
141516171819
20
21222324252627
28293031123
45678910
April 2010
SMTWTFS
28293031123
45678910
11121314151617
1920212223
26272829301
2345678


   Print
 Feb 3, 2010 (Wed)0:30 - 2:30
 viering LichtmisWaar: kerkje
misviering + Kaarswijding + erna pannenkoeken
 Feb 7, 2010 (Sun)16:15 - 18:30
 speciale zondagvieringWaar: kerkje
herdenkingsdienst van overlijden  Z.E.H.F. Vanderstighelen  (6/2/1989) na 20 jaar dienst in onze parochie + drankje na de dienst + herinneringen ophalen
 Feb 18, 2010 (Thu)0:00 - 1:00
 assewoensdag vieringWaar: kerkje
Viering met asoplegging
 Feb 27, 2010 (Sat)5:00
 Dag van de vormelingen 
Gans de dag activiteiten van de vormelingen + lunch + misviering
 Feb 28, 2010 (Sun)20:30 - 21:30
 Doopsel van Marie WoutersWaar: kerkje
Wilrijk
 Mar 7, 2010 (Sun)20:00 - 23:00
 middagconcertWaar: kerkje
uitvoerders: The little Consort - Profane muziek uit het vroegbarokke England- meer info: www.thelittleconsort.be
 Mar 20, 2010 (Sat)18:00 - 20:00
 Huwelijk: Naessens - RensWaar: kerkje
bruid uit de Kromvendreef
 Apr 18, 2010 (Sun)16:30 - 18:30
 Doopzondag:dopen om 12.30 en om 13.15 uurWaar: kerkje
12.30 uur: Arthur Godfroid ('s Gravenwezel), 13.15 uur: Maxime en Liam Voorbraeck
 Apr 24, 2010 (Sat)14:00 - 15:30
 jubileumviering KSA-VKSJWaar: Kerkje
KSA=75 jaar - VKSJ=30 jaar
 Apr 25, 2010 (Sun)15:15 - 16:30
 zondags misWaar: kerkje
Deze viering wordt opgeluisterd door het koor "Continuo" met fragmenten uit de mis van William Byrd.
Jaargetijde voor Mevr. Peeters-Van Kerckhoven

  


Aantal maanden: 


Administratie