Onze Lieve Vrouw Koningin Schoten

August 2011
SMTWTFS
31123456
789101213
151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
September 2011
<
>
SMTWTFS
28293031123
5678
10
11121314151617
181920212223
26272829301
2345678
October 2011
SMTWTFS
2526272829301
2345678
91011121314
15
161718192021
22
232425262728
29
303112345


   Print
 Aug 11, 2011 (Thu)15:00 - 16:15
 uitvaart:Dokter Jaak Slachmuylders (echtgenoot van Mevrouw Isabelle Martens) 

 Aug 14, 2011 (Sun)15:15 - 16:30
 Jaargetijde Mevrouw Laura MaexWaar: Kerkje
Tijdens de zondagviering om 11.15 uur
 Sep 4, 2011 (Sun)15:15 - 16:30
 zondagviering met intenties voor: Manu Stockbroekx en Lieve en Erik VynckeWaar: Kerkje

 Sep 4, 2011 (Sun)18:00 - 19:00
 Doopviering van Marco NotelteirsWaar: Kerkje

 Sep 9, 2011 (Fri)12:45 - 13:45
 Srart viering Kindsheid JesuWaar: Kerkje

 Sep 10, 2011 (Sat)20:00 - 21:30
 Huwelijk: Julie Heirbout en Jef WeckxWaar: ons kerkje

 Sep 24, 2011 (Sat)18:00 - 19:00
 Doopviering Bastien Mortelmens 

 Sep 24, 2011 (Sat)20:30 - 21:00
 Zegening Oldtimers 
Derde groot stratenfeest + zegening oldtimers. Het feest zelf begint om  15 uur en sluit af met een vuurwerk om 22 uur.
Aankomst van de oldtimes om 15.30 uur. Zegening om 16.30 uur
 Sep 25, 2011 (Sun)16:30 - 20:00
 doopzondag (na de zondagviering):Waar: in ons kerkje
12.30 uur: Rosalie Van Thienen
13.15 uur: Thomas Van Gastel
14.00 uur: Matthis en Emile Gouverneur
14.45 uur: Loc Smets
15.30 uur: Victor Van Gorp

 Oct 15, 2011 (Sat)16:00 - 17:30
 huwelijk van Sophie Ringoot en Anthony VerheyenWaar: Kerkje

 Oct 22, 2011 (Sat)16:00 - 17:30
 Huwelijk: Caroline Es en Marnix RoothooftWaar: ons kerkje

 Oct 29, 2011 (Sat)16:30 - 18:00
 Waar: Kerkje


  


Aantal maanden: 


Administratie