Print
 Mar 3, 2012 (Sat) - Mar 4, 2012 (Sun)22:00 - 0:00
 vormingsdag vormelingen en viering kruisoplegging 

 Mar 21, 2012 (Wed)14:30 - 16:00
 Uitvaart van Dhr. Yves VerbinnenWaar: Ons kerkje

 Mar 22, 2012 (Thu)14:00 - 16:30
 Uitvaart van zuster Anges Van Campenhout.Waar: Ons kerkje

 Mar 25, 2012 (Sun)16:30 - 19:30
 Doopzondag 
12.30 uur: doop van Julie Vermeylen.
13.15 uur: doop van Quinten Heyman.
14.00 uur: doop van Rens van Acker.
14.45 uur: doop van Juliet verheyen.

 Mar 28, 2012 (Wed)12:45 - 14:00
 Viering van Sint-LudgardisWaar: Ons kerkje

 Mar 29, 2012 (Thu)12:30 - 14:00
 Viering van Kindsheid JusuWaar: o

 Mar 31, 2012 (Sat)18:00 - 19:00
 doopselWaar: Ons kerkje

 Apr 1, 2012 (Sun)15:15 - 16:30
 Palmzondag 
met intenties voor: Dhr. Roger Verheyden
 Apr 6, 2012 (Fri)0:00 - 1:00
 Witte DonderdagWaar: H. Familie kerk
Viering van het laatste avondmaal (In de H. Familiekerk)
 Apr 7, 2012 (Sat)0:00 - 1:00
 Goede VrijdagWaar: Ons kerkje
Herdenking van het lijden en sterven van Jezus
 Apr 8, 2012 (Sun)0:00 - 1:00
 Stille ZaterdagWaar: Ons kerkje
Paaswake met wijding van het licht en water
 Apr 8, 2012 (Sun)15:15 - 16:30
 PasenWaar: Ons kerkje
Feestelijke paasviering
 Apr 13, 2012 (Fri)14:00 - 15:30
 uitvaart van Dhr. Willy Van MeerbeeckWaar: Ons kerkje

 Apr 14, 2012 (Sat)15:00 - 17:00
 uitvaart van Dhr Karel de BeukelaarWaar: Ons kerkje

 Apr 21, 2012 (Sat)15:00 - 17:00
 Huwelijk 
Bart Claes en Caroline Konings
 Apr 22, 2012 (Sun)16:30 - 18:00
 Doopzondag (na de zondag misviering)Waar: Ons kerkje
doopviering van Tiago, Rui en Enrique Joosen om 12.30 uur
doopviering van Mathias Neutjens om 13.15 uur
 May 5, 2012 (Sat)15:00 - 17:00
 Vormsel 

 May 11, 2012 (Fri) - May 12, 2012 (Sat)23:00 - 1:00
 Vierde leerlingenconcert "Cantare Dat Alas"Waar: Ons kerkje
"Noten om te horen en te eten"
Verzorgd door de leerlingen en onder leiding van Petra Van Tendeloo?
meer informatie, zie bij "nieuws"
 May 12, 2012 (Sat)14:00 - 16:00
 eerste communie Kindsheid Jesu 

 May 18, 2012 (Fri)4:00
 HuwelijkWaar: Ons kerkje
Henderik Eyskoud en Liesbeth van Looken
 May 19, 2012 (Sat)4:00
 Huwelijk 
Niels Mattheeusen en Lotte  Vervaart
 May 20, 2012 (Sun)4:00
 Doopzondag 
Na de misviering is er tijd voorzien voor doopsels.
 May 26, 2012 (Sat)4:00
 eerste communie Sint Ludgardis