Print
 May 4, 2013 (Sat)4:00
 Eerste communie - Kindsheid JesuWaar: Ons kerkje

 May 4, 2013 (Sat)16:45 - 18:15
 huwelijksviering Willems-Driessens 
 May 4, 2013 (Sat)20:00 - 21:30
 huwelijk Maes en De Backer 
 May 9, 2013 (Thu)15:15 - 16:15
 Onze Lieve Heer Hemelvaart 
 May 11, 2013 (Sat)4:00
 huwelijk Van de Rostyne-Sebrechts 
 May 11, 2013 (Sat)16:30 - 17:30
 huwelijksviering Damster-van de Wildebergh 
 May 18, 2013 (Sat)4:00
 Eerste communie Sint Ludgardis (tweede leerjaar)Waar: Ons kerkje

 Jun 1, 2013 (Sat)15:30 - 16:30
 huwelijksviering Van Mensbrugge - SteursWaar: Ons kerkje
 Jun 1, 2013 (Sat)17:30 - 18:30
 huwelijksviering Maes-Somers 
 Jun 1, 2013 (Sat)19:00 - 20:30
 Huwelijksviering Van Proeyen-Gjertsen 
 Jun 8, 2013 (Sat)18:00 - 19:00
 huwelijksviering Van den Brande - Janssens 
 Jun 27, 2013 (Thu)14:30 - 15:30
 viering Kindsheid Jesu - einde schooljaar 
 Jun 28, 2013 (Fri)13:00 - 14:00
 viering van Sint-Ludgardis - einde van het schooljaarWaar: Ons kerkje

 Jun 29, 2013 (Sat)17:00 - 18:00
 huwelijksviering Smets - Vertenten 
 Jul 6, 2013 (Sat)17:00 - 18:30
 huwelijk Schelkens-Withaeckx 
 Jul 20, 2013 (Sat)15:00 - 16:30
 huwelijksviering D'heem - Van Veldhoven 
 Jul 20, 2013 (Sat)17:00 - 18:30
 huwelijksviering Bruggeman-Demeyere 
 Jul 27, 2013 (Sat)16:00 - 17:30
 huwelijksviering Dirk Hye-Ilse Verberck