Onze Lieve Vrouw Koningin Schoten

March 2015
SMTWTFS
1234567
91011121314
15161718192021
22232425262728
30311234
567891011
April 2015
<
>
SMTWTFS
2930311
67891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789
May 2015
SMTWTFS
26272829301
34567
101112131415
16
171819202122
242526272829
31123456


   Print
 Mar 8, 2015 (Sun)19:00 - 5:00
 koningshofconcert 

door Donnacorda

info www.koningshofconcerten.be

met receptie nadien

 Mar 29, 2015 (Sun)15:15 - 4:00
 Palmzondag 
 Apr 2, 2015 (Thu)4:00
 viering Witte Donderdag 
in de kerk van de Heilige Familie, Villerslei
 Apr 3, 2015 (Fri)13:00 - 4:00
 viering Sint-Lutgardis 
 Apr 3, 2015 (Fri)14:25 - 4:00
 viering Kindsheid Jesu 
 Apr 4, 2015 (Sat) - Apr 3, 2015 (Fri)0:00 - 4:00
 Goede Vrijdag 
 Apr 5, 2015 (Sun) - Apr 4, 2015 (Sat)0:00 - 4:00
 Paaswake 
 May 2, 2015 (Sat)15:00 - 4:00
 Vormselviering 
 May 8, 2015 (Fri)17:00 - 20:00
 voorbereiding Eerste Communie Kindsheid Jesu 
 May 9, 2015 (Sat)14:30 - 4:00
 eerste communieviering Kindsheid Jesu 
 May 9, 2015 (Sat)16:30 - 4:00
 doop 
 May 16, 2015 (Sat)4:00
 christophe goosenaerts en kim berkein 
 May 23, 2015 (Sat)13:30 - 4:00
 Eerste Communieviering Sint-Lutgardis 
 May 30, 2015 (Sat)17:00 - 4:00
 Bram Hazewinkel en Julie Coertjes 
 May 30, 2015 (Sat)18:30 - 4:00
 Carolien Sels 

  


Aantal maanden: 


Administratie