Onze Lieve Vrouw Koningin Schoten

March 2010
SMTWTFS
28123456
8910111213
141516171819
20
21222324252627
28293031123
45678910
April 2010
<
>
SMTWTFS
28293031123
45678910
11121314151617
1920212223
26272829301
2345678
May 2010
SMTWTFS
252627282930
34567
101112131415
18192021
23242526272829
303112345


   Print
 Mar 7, 2010 (Sun)20:00 - 23:00
 middagconcertWaar: kerkje
uitvoerders: The little Consort - Profane muziek uit het vroegbarokke England- meer info: www.thelittleconsort.be
 Mar 20, 2010 (Sat)18:00 - 20:00
 Huwelijk: Naessens - RensWaar: kerkje
bruid uit de Kromvendreef
 Apr 18, 2010 (Sun)16:30 - 18:30
 Doopzondag:dopen om 12.30 en om 13.15 uurWaar: kerkje
12.30 uur: Arthur Godfroid ('s Gravenwezel), 13.15 uur: Maxime en Liam Voorbraeck
 Apr 24, 2010 (Sat)14:00 - 15:30
 jubileumviering KSA-VKSJWaar: Kerkje
KSA=75 jaar - VKSJ=30 jaar
 Apr 25, 2010 (Sun)15:15 - 16:30
 zondags misWaar: kerkje
Deze viering wordt opgeluisterd door het koor "Continuo" met fragmenten uit de mis van William Byrd.
Jaargetijde voor Mevr. Peeters-Van Kerckhoven
 May 1, 2010 (Sat)4:00
 VormselWaar: kerkje
details volgen later later
 May 2, 2010 (Sun)19:00 - 22:00
 Schubert ConcertWaar: Kerkje
Voor meer informatie zie onder de rubriek "NIEUWS"
 May 8, 2010 (Sat)14:00 - 16:00
 Eerste Communie 
Eerste communie van Kinsheid Jesu
 May 9, 2010 (Sun)19:00 - 22:00
 Leerlingenconcert onder leiding van Petra Van TendelooWaar: kerkje
Voor meer informatie zie onder de rubrienk "NIEUWS"
 May 16, 2010 (Sun) - May 17, 2010 (Mon)18:00 - 0:00
  
Plechtige opening om 15.30 gevolgd door een kleine receptie. toegang is kosteloos.
Voor meer informatie, zie onder de rubriek "NIEUWS"
 May 22, 2010 (Sat)14:00 - 16:00
 Eeerste CommunieWaar: Kerkje
Eerste Coimmunie Sint Ludgardis

  


Aantal maanden: 


Administratie