Onze Lieve Vrouw Koningin Schoten

May 2014
SMTWTFS
27282930123
4569
10
11121314
181920212223
24
25262728293031
1234567
June 2014
<
>
SMTWTFS
123456
8910111213
14
151617181920
21
22232425262728
293012345
6789101112
July 2014
SMTWTFS
293012345
6789101112
131415161718
19
202122232425
272829303112
3456789


   Print
 May 7, 2014 (Wed) - May 8, 2014 (Thu)22:30 - 0:00
 oefenmoment 
 May 10, 2014 (Sat)15:30 - 17:00
 Carline Willems en Fon Martens 
 May 15, 2014 (Thu) - May 16, 2014 (Fri)22:30 - 0:00
 oefenmoment 
 May 17, 2014 (Sat)15:00 - 17:00
 Vormselviering 
 May 24, 2014 (Sat)16:00 - 17:30
 Johan Van Dievel en Dorien Lambrechts 
 Jun 7, 2014 (Sat)4:00
 Iris Joossen en Jeroen Verhoeven 
 Jun 7, 2014 (Sat)16:45 - 18:15
 Kurt Gueuens en Sarina Postiaux 
 Jun 14, 2014 (Sat)4:00
 Wesley Baetens en Tessa Boddaert 
 Jun 21, 2014 (Sat)16:00 - 17:30
 Mathias Olislagers en Nancy Vandenbroeck 
 Jul 19, 2014 (Sat)15:30 - 17:00
 Sandrien Abbeel en Tom Ruys 
 Jul 26, 2014 (Sat)15:00 - 16:30
 Maarten Coen en Inneke Verschueren 
 Jul 26, 2014 (Sat)17:00 - 18:30
 huwelijk 

  


Aantal maanden: 


Administratie