Print
 Mar 9, 2014 (Sun)19:00 - 22:00
 door Simoens Trio 
 Mar 15, 2014 (Sat)14:00 - 22:00
 vormingsdag en viering Kruisoplegging 
 Apr 26, 2014 (Sat)15:00 - 16:30
 Sylvi-Anne De Roey en Joeri Van Acker 
 Apr 29, 2014 (Tue) - Apr 30, 2014 (Wed)23:00 - 0:00
 boeteviering 
 May 7, 2014 (Wed) - May 8, 2014 (Thu)22:30 - 0:00
 oefenmoment 
 May 10, 2014 (Sat)15:30 - 17:00
 Carline Willems en Fon Martens 
 May 15, 2014 (Thu) - May 16, 2014 (Fri)22:30 - 0:00
 oefenmoment 
 May 17, 2014 (Sat)15:00 - 17:00
 Vormselviering 
 May 24, 2014 (Sat)16:00 - 17:30
 Johan Van Dievel en Dorien Lambrechts