Onze Lieve Vrouw Koningin Schoten

April 2012
SMTWTFS
2345
9101112
151617181920
21
232425262728
293012345
6789101112
May 2012
<
>
SMTWTFS
29301234
678910
1314151617
18
19
2122232425
272829303112
3456789
June 2012
SMTWTFS
27282930311
2
45678
9
1011121314
1819202122
242526272829
1234567


   Print
 Apr 1, 2012 (Sun)15:15 - 16:30
 Palmzondag 
met intenties voor: Dhr. Roger Verheyden
 Apr 6, 2012 (Fri)0:00 - 1:00
 Witte DonderdagWaar: H. Familie kerk
Viering van het laatste avondmaal (In de H. Familiekerk)
 Apr 7, 2012 (Sat)0:00 - 1:00
 Goede VrijdagWaar: Ons kerkje
Herdenking van het lijden en sterven van Jezus
 Apr 8, 2012 (Sun)0:00 - 1:00
 Stille ZaterdagWaar: Ons kerkje
Paaswake met wijding van het licht en water
 Apr 8, 2012 (Sun)15:15 - 16:30
 PasenWaar: Ons kerkje
Feestelijke paasviering
 Apr 13, 2012 (Fri)14:00 - 15:30
 uitvaart van Dhr. Willy Van MeerbeeckWaar: Ons kerkje

 Apr 14, 2012 (Sat)15:00 - 17:00
 uitvaart van Dhr Karel de BeukelaarWaar: Ons kerkje

 Apr 21, 2012 (Sat)15:00 - 17:00
 Huwelijk 
Bart Claes en Caroline Konings
 Apr 22, 2012 (Sun)16:30 - 18:00
 Doopzondag (na de zondag misviering)Waar: Ons kerkje
doopviering van Tiago, Rui en Enrique Joosen om 12.30 uur
doopviering van Mathias Neutjens om 13.15 uur
 May 5, 2012 (Sat)15:00 - 17:00
 Vormsel 

 May 11, 2012 (Fri) - May 12, 2012 (Sat)23:00 - 1:00
 Vierde leerlingenconcert "Cantare Dat Alas"Waar: Ons kerkje
"Noten om te horen en te eten"
Verzorgd door de leerlingen en onder leiding van Petra Van Tendeloo?
meer informatie, zie bij "nieuws"
 May 12, 2012 (Sat)14:00 - 16:00
 eerste communie Kindsheid Jesu 

 May 18, 2012 (Fri)4:00
 HuwelijkWaar: Ons kerkje
Henderik Eyskoud en Liesbeth van Looken
 May 19, 2012 (Sat)4:00
 Huwelijk 
Niels Mattheeusen en Lotte  Vervaart
 May 20, 2012 (Sun)4:00
 Doopzondag 
Na de misviering is er tijd voorzien voor doopsels.
 May 26, 2012 (Sat)4:00
 eerste communie Sint Ludgardis 

 Jun 2, 2012 (Sat)15:00 - 16:30
 HuwelijkWaar: Ons kerkje
Gino Meunier en Shary Bruynseraede
 Jun 3, 2012 (Sun)19:00 - 22:00
 Concert "Kerklijk klassiek"Waar: Ons kerkje

Ons kerkje bestaat 80 jaar. Dit feestjaar zetten we in met een feestelijk concert gevolgd door een receptie.

Voor meer informatie, zie onder "nieuws".

 Jun 9, 2012 (Sat)17:00 - 19:00
 HuwelijkWaar: Ons kerkje
Tom Verghaeghe en Anke Van der Ploeg
 Jun 15, 2012 (Fri) - Jun 16, 2012 (Sat)23:00 - 2:00
 concert muziekschool GAMWWaar: Ons kerkje

 Jun 17, 2012 (Sun)4:00
 DoopzondagWaar: Ons kerkje

 Jun 23, 2012 (Sat)0:00 - 2:00
 concert "Continuo"Waar: Ons kerkje

 Jun 23, 2012 (Sat)18:00 - 19:30
 HuwelijkWaar: Ons kerkje
Filip Cortebeeck en Stefanie Van Rossen
 Jun 23, 2012 (Sat)20:30 - 22:00
 gebedsviering KSA en VKSJWaar: aan de lokalen

 Jun 30, 2012 (Sat)17:00 - 18:30
 HuwelijkWaar: Ons kerkje
Gregory Van Leemput en Iris Van Damme
 Jun 30, 2012 (Sat)19:30 - 21:30
 Huwelijk 
Toon Van den Brandt en Barbara De Bisschop

  


Aantal maanden: 


Administratie